بعد چهارم


آژانس دیجیتال مارکتینگ

توسعه کسب و کار با ,برندینگ آسان با ,دیده شدن بهتر با ,فروش بیشتر با ,کسب درآمد راحت با ,تبلیغات گسترده با دیجیتال مارکتینگ

کار با یک آژانس مشاوره دیجیتال مارکتینگ که بازاریابی دیجیتال را میفهمد، از بدیهیات است، اما متأسفانه، بسیاری از آژانس‌ها در ارائه نتایج مثبت ناکام هستند.
استراتژی ها و عملکرد ما ثابت شده و مورد تایید کسب و کارهاست.

کسب و کارتان را دیجیتال کنید

دیجیتال مارکتینگ

اینجا همه چیز طراحی شده است.

دیجیتال مارکتینگ به تکنیک های بازاریابی اطلاق می شود که توسط سازمان ها و افراد برای دستیابی به مشتریان و کسب درآمد از طریق اینترنت استفاده می شود. آژانس های بازاریابی دیجیتال به شرکت ها کمک می کنند تا برندهای خود را بسازند و از طریق کانال های مختلف با مشتریان ارتباط برقرار کنند. دیجیتال مارکتینگ به یک صنعت پرسود برای شرکت هایی تبدیل شده است که مزایای آن را درک می کنند. به همین دلیل، بسیاری از مجموعه ها از آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ کمک میگیرند. به ویژه آنهایی که که تازه کار خود را شروع کرده‌اند.
اینجا یک آژانس بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل است. ما در سال های گذشته طیف گسترده ای از خدمات را به مشتریان خود ارائه کرده ایم. خدمات بازاریابی دیجیتال ما شامل گزینه های مشاوره و مدیریت برای انواع روشهای بازاریابی آنلاین از جمله بهینه سازی موتور جستجو سئو، پرداخت به ازای کلیک است. تبلیغات آنلاین، بهینه سازی فروشگاه اینترنتی، کپی رایتینگ، بهینه سازی نرخ تبدیل و موارد دیگر. ما همچنین خدمات تخصصی طراحی و توسعه وب را برای شرکت های تجارت الکترونیک ارائه می دهیم.
شما ممکن است یک وب سایت داشته باشید، اما اگر توسط موتورهای جستجو انتخاب نشود، به کسب و کار شما کمک نمی کند. برای اطمینان از اینکه مشتریان سایت شما را آنلاین پیدا می‌کنند، می‌توانیم حضور آنلاین شما را به سطح بعدی ارتقا دهیم - طراحی وب‌سایت، تولید محتوی، کلمات کلیدی، حضور در رسانه‌های اجتماعی و موارد دیگر. با همکاری با ما، بیشترین بهره را از بازده سرمایه گذاری بازاریابی خود می برید.

خدمات دیجیتال مارکتینگ

 • مشاوره بازاریابی دیجیتال

  مشاوره دیجیتال مارکتینگ

  مشاوره حضوری و آنلاین در زمینه بازاریابی دیجیتال

 • منتورینگ دیجیتال مارکتینگ

  منتورینگ دیجیتال مارکتینگ

  منتورینگ بازاریابی دیجیتال

 • آموزش دیجیتال مارکتینگ

  آموزش دیجیتال مارکتینگ

  آموزش مشاور و مدیر دیجیتال مارکتینگ

 • برگزاری کمپین

  برگزاری کمپین

  برگزاری کمپین های بازاریابی دیجیتال

دیجیتال

دیجیتال

فراگیری استفاده از ابزارهای دیجیتال در یک دهه گذشته سبک جدیدی از کسب و کار را رقم زده است. این تغییرات سریع در تکنولوژی های ارتباطی باعث شکل گیری جوامع موازی و مجازی شده است. افزایش سریع استفاده تلفن همراه، تبلت و سایر لوازم دیجیتال به کاربران امکان می دهد تا دسترسی بیشتر و راحت تری به مراکز فروش اینترنتی داشته باشند.

دیجیتال مارکتینگ

با این ترکیب آشنا شوید

دیجیتال مارکتینگ
مارکتینگ

مارکتینگ

مارکتینگ یا بازاریابی به مجموعه برنامه ها و اقداماتی گفته میشود که محصول و مشتری نهایی را بهم میرساند. بازاریابی همیشه برای برقراری ارتباط با مخاطبان در مکان و زمان مناسب بوده است. این بدان معناست که شما باید آنها را در جایی که وقت خود را می گذرانند ملاقات کنید. اما در عصر دیجیتال، بازاریابی آفلاین دیگر نمی تواند به تنهایی کافی باشد

مشاور دیجیتال مارکتینگ

یک مشاور دیجیتال مارکتینگ می تواند تخصص و راهنمایی های ارزشمندی را برای کسب و کارها فراهم کند و به آنها کمک کند تا در دنیای پیچیده بازاریابی دیجیتال حرکت کنند و به اهداف بازاریابی خود دست یابند.

توسعه و اجرای استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ

مشاور بازاریابی دیجیتال به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا استراتژی‌های موثری برای دستیابی به مخاطبان هدف خود، افزایش آگاهی از برند و افزایش نرخ تبدیل ایجاد کنند. آنها روندهای بازار، استراتژی های رقبا و رفتار مشتری را برای توسعه یک برنامه جامع تجزیه و تحلیل می کنند.

انجام تحقیقات و تجزیه و تحلیل بازار

مشاوران داده هایی را در مورد رفتار مصرف کننده، روند بازار و فعالیت های رقبا جمع آوری می کنند تا فرصت ها و چالش ها را شناسایی کنند. آنها از این اطلاعات برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد بهترین کانال ها و تاکتیک های بازاریابی دیجیتال استفاده می کنند.

مدیریت کمپین های تبلیغاتی آنلاین

مشاوران بازاریابی دیجیتال بر برنامه ریزی، اجرا و بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی آنلاین نظارت دارند. آنها پلتفرم‌های مناسب را انتخاب می‌کنند، مخاطبان مناسب را هدف قرار می‌دهند، نسخه تبلیغاتی قانع‌کننده ایجاد می‌کنند و عملکرد کمپین را برای اطمینان از حداکثر بازگشت سرمایه نظارت می‌کنند.

بهینه سازی موتور جستجو (سئو)

مشاوران از روش های مختلف سئو کمک می کنند تا جایگاه وب سایت را در صفحات موتورهای جستجو بهبود بخشند. تحقیقات کلمات کلیدی را انجام می دهند، محتوا و ساختار وب سایت را بهینه می کنند و استراتژی های دیگری را برای افزایش ترافیک ارگانیک و بهبود رتبه بندی جستجوی می کنند.

مدیریت رسانه های اجتماعی

مشاوران به کسب و کارها در توسعه و اجرای استراتژی های رسانه های اجتماعی برای تعامل با مخاطبان هدف خود و ایجاد وفاداری به برند کمک می کنند. آنها محتوای جذاب ایجاد می کنند، حساب های رسانه های اجتماعی را مدیریت می کنند، مکالمات آنلاین را نظارت می کنند و معیارهای رسانه های اجتماعی را برای اندازه گیری عملکرد تجزیه و تحلیل می کنند.

تجزیه و تحلیل و گزارش

مشاوران دیجیتال مارکتینگ از ابزارها و پلتفرم های تحلیلی مختلفی برای ردیابی و اندازه گیری اثربخشی کمپین های بازاریابی استفاده می کنند. آنها داده ها را تجزیه و تحلیل می کنند، گزارش تولید می کنند و بینش هایی در مورد شاخص های عملکرد کلیدی (KPI) مانند ترافیک وب سایت، نرخ تبدیل و تعامل با مشتری ارائه می دهند. این به کسب و کارها کمک می کند تا تصمیمات مبتنی بر داده را بگیرند و استراتژی های بازاریابی خود را اصلاح کنند.

برای دیده شدن بیشتر آماده اید؟

دیجیتال مارکتینگ به شرکت ها این امکان را می دهد که به روش های مختلف با مشتریان ارتباط برقرار کنند. به عنوان مثال، بازاریابی دیجیتال می تواند شامل ایمیل، پیام های متنی، رسانه های اجتماعی و کمپین های پست مستقیم باشد. بازاریابی دیجیتال همچنین مقرون به صرفه است زیرا به شرکت ها اجازه می دهد پیام های زیادی را بدون متحمل شدن هزینه های اضافی ارسال کنند. مشاور دیجیتال مارکتینگ کمک میکند تا این فرآیندها تسهیل شود. البته هر نوع بازاریابی دیجیتال مزایا و معایب خاص خود را دارد. به عنوان مثال، بازاریابی ایمیلی در دستیابی به مخاطبان بزرگ موثر است، اما ایجاد و ارسال پیام هزینه بر است. از طرف دیگر، پیامک ارزان است اما نمی تواند به تعداد زیادی مشتری دسترسی پیدا کند. مشاوره دیجیتال مارکتینگ گامی است برای بروز بودن و تحقق اهداف سودآور سازمانی.

پروژه های تمام شده

محمدصادق معنوی

مشاور ارشد دیجیتال مارکتینگ

من محمد صادق معنوی ، دانش آموخته مهندسی کامپیوتر و مدیریت کسب و کار هستم. اغلب اوقات در حال پژوهش درباره آخرین بروز رسانی ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ هستم. اما دراین بین گاهی هم میتوانید مرا در حال مشاوره به کسب و کارها پیدا کنید.

محمد صادق معنوی

مهمترین علاقه مندی من آموزش علاقه مندان این رشته میباشد. چه در دانشگاه و یا در موسسات کوچک و بزرگ. گاهی هم مشغول برگزاری ورکشاپ برای دانش آموختگان این مباحث هستم. هرچند که همزمان از ارائه دهندگان خدمات دیجیتال مارکتینگ ، طراحی سایت، سئو و تبلیغات گوگل می باشم.

سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال به سازمان ها کمک می کند تا به اهداف فروش برسند و رقابتی باقی بمانند. آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ از بازاریابی دیجیتال برای تبلیغ برندها و ایجاد سرنخ استفاده می‌کنند. بازاریابی دیجیتال همچنین شامل رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر و اینستاگرام می شود. بازاریابی دیجیتال همچنین شامل وب سایت هایی است که اطلاعاتی در مورد شرکت ها یا محصولات مختلف در اختیار مشتریان بالقوه قرار می دهند.

طراحی سایت

طراحی انواع سایت های شرکتی، شخصی، فروشگاه اینترنتی، صنعتی، تولیدی و غیره متناسب با بودجه بندی کارفرما

سئو

سئو سایت جهت صفحات اول نتایج جستجوی گوگل. یافتن کلمات کلیدی متناسب با هر کسب و کار و تولید محتوای سئو شده.

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل ادز برای تسریع در فرآیند تبلیغات اینترنتی و رسیدن به درآمد مطلوب در حداقل زمان ممکن.

کانتنت مارکتینگ

تولید محتوای مناسب برای بازاریابی از طریق محتوی جهت جذب حداکثری مخاطب و مشتریان بالقوه، برندسازی و غیره

ایمیل مارکتینگ

ارسال ایمیل انبوه از طریق بانک ایمیل و اتوماسیون بازاریابی ایمیلی برای حفظ ارتباط با مشتریان فعلی.

سوشیال مدیا مارکتینگ

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی مثل اینستاگرام و لینکدین برای جذب مخاطب بیشتر و ایجاد سرنخ ها.

نقل قول های معروف درباره دیجیتال مارکتینگ

چند نقل قول معروف بازاریابی دیجیتال که الهام بخش کسب و کار شما خواهد بود


دیجیتال مارکتینگ در سراسر ایرانآژانس دیجیتال مارکتینگ در تهران آژانس دیجیتال مارکتینگ در مشهد آژانس دیجیتال مارکتینگ در اصفهان آژانس دیجیتال مارکتینگ در کرج آژانس دیجیتال مارکتینگ در تبریز آژانس دیجیتال مارکتینگ در شیراز آژانس دیجیتال مارکتینگ در اهواز آژانس دیجیتال مارکتینگ در قم آژانس دیجیتال مارکتینگ در کرمانشاه آژانس دیجیتال مارکتینگ در ارومیه آژانس دیجیتال مارکتینگ در رشت آژانس دیجیتال مارکتینگ در زاهدان آژانس دیجیتال مارکتینگ در کرمان آژانس دیجیتال مارکتینگ در اراک آژانس دیجیتال مارکتینگ در همدان آژانس دیجیتال مارکتینگ در یزد آژانس دیجیتال مارکتینگ در اردبیل آژانس دیجیتال مارکتینگ در بندرعباس آژانس دیجیتال مارکتینگ در زنجان آژانس دیجیتال مارکتینگ در قزوین آژانس دیجیتال مارکتینگ در سنندج آژانس دیجیتال مارکتینگ در خرم آباد آژانس دیجیتال مارکتینگ در گرگان آژانس دیجیتال مارکتینگ در ساری آژانس دیجیتال مارکتینگ در بجنورد آژانس دیجیتال مارکتینگ در بوشهر آژانس دیجیتال مارکتینگ در بیرجند آژانس دیجیتال مارکتینگ در ایلام آژانس دیجیتال مارکتینگ در شهرکرد آژانس دیجیتال مارکتینگ در سمنان آژانس دیجیتال مارکتینگ در یاسوج